-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95 для генератора (талони) Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2026-02-12-000290-a
Завершена
32 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
cd8d68ad2fd6493a9b428f74657780a4
Внутрішній номер закупівлі:
28275636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-12-000290-a
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00728641
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, вулиця Ярослава Мудрого,23/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прохоренко Тетяна Миколаївна +380536172605 surmilo.tanya2011@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.02.2026 08:49 - 17.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.02.2026 08:49 - 20.02.2026 08:40
Аукціон:
з 23.02.2026 13:48
Період кваліфікації:
20.02.2026 08:40 - 21.02.2026 12:29
Період завантаження договору:
27.02.2026 00:00 - 09.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 500.00 Бензин А-95 для генератора (талони) Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти