• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рідкий засіб для зниження РН у воді (код ДК 021:2015 24960000-1- Хімічна продукція різна)

Завершена

54 000.00 UAH з ПДВ
Номер: da69d874492947728b0311d87f59cf65
Внутрішній номер закупівлі: 28273053
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-11-014495-a   
Замовник: Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
Контактна особа: Михайло Кургузов +380512563456 central.city.stadium@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 54 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.02.2026 16:46 - 16.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2026 16:46 - 19.02.2026 10:00
Аукціон: з 20.02.2026 11:47
Період кваліфікації: 19.02.2026 10:00 - 27.02.2026 18:43
Період завантаження договору: 05.03.2026 00:00 - 15.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴54 000.00 Рідкий засіб для зниження РН у воді (код ДК 021:2015 24960000-1- Хімічна продукція різна)