-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з приготування та доставки готової їжі на адресу замовника для організації харчування жителів Болградської територіальної громади, які опинились у скрутному становищі) номенклатурна позиція ДК 021:2015 55521200-0 Послуги з доставки їж
Тендер Prozorro UA-2026-02-11-013391-a
Завершена
399 925.00
UAH без ПДВ
Номер:
a3d9eb172dc24f088524476f0e80aead
Внутрішній номер закупівлі:
28271953
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-11-013391-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" БОЛГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43927582
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, місто Болград, вул.Поштова, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Светлана Табидзе +380975762734 bolgradcnsp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
399 925.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги» (Послуги з приготування та доставки готової їжі на адресу замовника для організації харчування жителів Болградської територіальної громади, які опинились у скрутному становищі) номенклатурна позиція ДК 021:2015 55521200-0 Послуги з доставки їж
Кількість
4705 одиниця
Період постачання
11.02.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГЕРАСІЧКІНА ЛІЛІЯ ДМИТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2390700309
-
Контактна особа:
+380985098434
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, м. Болград, Болградський р-н місто Болград вул.Оцерклевича Віктора будинок 37 квартира 55
Ціна пропозиції
399 925.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2026 16:12
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5482216fd9b84376b58341ed49f55be5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-02-11-013391-a-b1
Постачальник:
ГЕРАСІЧКІНА ЛІЛІЯ ДМИТРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2390700309
-
Адреса:
68702, Україна, Одеська область, м. Болград, Болградський р-н місто Болград вул.Оцерклевича Віктора будинок 37 квартира 55
Номер договору:
№ 3
Сума договору:
399 925.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.02.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
11.02.2026 16:07
Статус:
Розірваний