-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з друку та доставки видання "Офіційний вісник України"
Тендер Prozorro UA-2018-12-03-001785-c
Торги не відбулися
7 170 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 71 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 71 700.00 UAH
Номер:
83ce6d4a4d79442fbb564d7548452aeb
Внутрішній номер закупівлі:
2826969
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-03-001785-c
Замовник:
ДП «Центр оцінки та інформації»
×
-
Код ЄДРПОУ:
00209131
-
Додаткова контактна особа:
Гуцул Віталій Олександрович +380952812521
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, вул. Євгена Сверстюка, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Людмила Іванівна +380445178384 tender@dpcoi.com.ua http://www.dised.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
7 170 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
71 700.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
215 000.00 UAH
Період уточнення:
03.12.2018 14:42 - 24.12.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2018 14:42 - 03.01.2019 15:00
Період прекваліфікації:
з 03.01.2019 15:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з друку та доставки видання "Офіційний вісник України"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ХКФ ЮНІСОФТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40898837
-
Контактна особа:
Михаил Хрыпак +980504234311 khrypak_m@unisoft.ua
-
Адреса:
61036, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ МОРОЗОВА, будинок 13 Б
Початкова пропозиція
7 170 000.00 UAH з ПДВ /
7 170 000.00 UAH з ПДВ
7 170 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
75
Скарги
0