-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги по автобусному перевезенню учнів до пунктів змагань)
Тендер Prozorro UA-2026-02-11-008306-a
Завершена
405 988.00
UAH з ПДВ
Номер:
cab16d1edb3d4063b3b33ea015ab7eb0
Внутрішній номер закупівлі:
28266859
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-11-008306-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Покровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142388
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яна Сергіївна Макаренко +380957685629 tender.gorono@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60140000-1 Нерегулярні пасажирські перевезенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
405 988.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.02.2026 13:42 - 16.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2026 13:42 - 19.02.2026 20:00
Аукціон:
з 20.02.2026 13:38
Період кваліфікації:
19.02.2026 20:00 - 24.02.2026 14:55
Період завантаження договору:
02.03.2026 00:00 - 12.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴405 988.00 Послуга з обслуговування автомобільним транспортом (Послуги по автобусному перевезенню учнів до пунктів змагань)