• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне забезпечення заходів звуковим забезпеченням та технічним обладнанням

Торги не відбулися

380 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 253f6c15e2f34bb8ac8fe198fb1f9b1d
Внутрішній номер закупівлі: 28265891
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-11-007337-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СІМ'Ї ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Лисюра +0532565335 departament.poltava11@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.02.2026 13:02 - 16.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2026 13:02 - 19.02.2026 00:00
Аукціон: з 19.02.2026 12:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴380 000.00 Технічне забезпечення заходів звуковим забезпеченням та технічним обладнанням