-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аналізатор спектру
Тендер Prozorro UA-2026-02-11-007129-a
Торги не відбулися
254 954.00
UAH з ПДВ
Номер:
d1a26ec290cf4772b2a80c1e02ede0ae
Внутрішній номер закупівлі:
28265682
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-11-007129-a
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богоніс Наталія Михайлівна +380352436002 zakupivli@tnpu.edu.ua http://tnpu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 954.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.02.2026 12:55 - 16.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.02.2026 12:55 - 19.02.2026 00:00
Аукціон:
з 19.02.2026 11:15
Період кваліфікації:
19.02.2026 00:00 - 23.02.2026 10:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴254 954.00 Аналізатор спектру