-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування, відновлення та регенерації картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-02-10-012184-a
Завершена
281 332.00
UAH з ПДВ
Номер:
099d05abbaf94d899bea745917aaf482
Внутрішній номер закупівлі:
28253033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-10-012184-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фурман Анжела Андріївна +380502163780 angelafurman1006@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
281 332.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2026 15:14 - 15.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2026 15:14 - 18.02.2026 15:15
Аукціон:
19.02.2026 12:26 - 19.02.2026 12:49
Період кваліфікації:
19.02.2026 12:49 - 11.03.2026 12:19
Період завантаження договору:
17.03.2026 00:00 - 27.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴281 332.00 Послуги з технічного обслуговування, відновлення та регенерації картриджів