-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021-2015: 15530000-2 Вершкове масло (Масло вершкове)
Тендер Prozorro UA-2018-12-17-004131-c
Торги не відбулися
769 775.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 848.88 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 848.88 UAH
Номер:
dbc3e02b9f734a7695117d001d83d036
Внутрішній номер закупівлі:
2824702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-17-004131-c
Замовник:
Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21295850
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон, вул. Полтавська, 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Васильєва +380959473222 vacilek47@ukr.net https://hlor.ks.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
769 775.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 848.88 UAH
Період уточнення:
17.12.2018 16:17 - 23.12.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
17.12.2018 16:17 - 02.01.2019 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове
Кількість
4100 кілограм
Період постачання
14.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42601065
-
Контактна особа:
ЧЕРЕДНИЧЕНКО МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ +380501752397 nikoltradepe@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, МИКОЛАЇВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 25
Початкова пропозиція
767 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
767 520.00 UAH з ПДВ
Документи
7
Скарги
0