• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 90520000-9 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління небезпечними відходами на комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e0fdb4437ac4433ca2b268ed2c1b9636
Внутрішній номер закупівлі: 28245398
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-10-004489-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Жовківська лікарня" Жовківської міської ради Львівського району Львівської області
Контактна особа: Пущинський Володимир 380972482001 vpushchynskyi72@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.02.2026 11:10 - 15.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.02.2026 11:10 - 18.02.2026 00:00
Аукціон: з 18.02.2026 13:17
Період кваліфікації: 18.02.2026 00:00 - 23.02.2026 15:11
Період завантаження договору: 01.03.2026 00:00 - 11.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴400 000.00 код ДК 021:2015: 90520000-9 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Послуги з управління небезпечними відходами на комплекс операцій із збирання та оброблення небезпечних відходів)