-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)
Тендер Prozorro UA-2026-02-10-003517-a
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f8a69f02e45e4eff929af3174c56a193
Внутрішній номер закупівлі:
28244417
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-10-003517-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В М. КИЄВІ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611844
-
Адреса:
01011, Україна, м. Київ, вул. Арсенальна будинок 9/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панчук Володимир 380443746347 logist_kyiv@hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2026 10:46 - 15.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2026 10:46 - 18.02.2026 00:00
Аукціон:
з 18.02.2026 12:06
Період кваліфікації:
18.02.2026 00:00 - 18.02.2026 10:19
Період завантаження договору:
24.02.2026 00:00 - 06.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 79710000-4 «Охоронні послуги» (Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та реагуванням групи швидкого реагування охорони)