-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2026-02-09-015881-a
Торги не відбулися
68 648.80
UAH з ПДВ
Номер:
57d85527e05e46df9e42ee46db23e23a
Внутрішній номер закупівлі:
28240653
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-09-015881-a
Замовник:
Бохоницький ліцей Агрономічної сільської ради Вінницького району Вінницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26235315
-
Адреса:
23233, Україна, Вінницька область, село Бохоники, вулиця Незалежності, будинок 55
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петросян Людмила Азіровна +380678994000 bohonyki.school@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 648.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2026 21:53 - 17.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2026 21:53 - 20.02.2026 08:00
Аукціон:
з 23.02.2026 12:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 648.80 Природний газ