-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2019-01-02-000414-c
Природний газ
Торги відмінено
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер:
5294dc2759da41fa949adf0f397553c8
Внутрішній номер закупівлі:
2824018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-02-000414-c
Замовник:
Оваднівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04334873
-
Адреса:
44720, Україна, Волинська область, ОВАДНІВСЬКА/С.ОВАДНЕ, Перемоги, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луцюк Олександр Вікторович 0677732270 ovadnesr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.01.2019 13:02 - 08.01.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
02.01.2019 13:02 - 18.01.2019 00:00
Аукціон:
з 18.01.2019 12:40
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
569254f014ac4f039d033f88abc84264
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Невірний класифікатор ДК 021:2015.
Дата опублікування:
02.01.2019 15:37
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴330 000.00 Природний газ