-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Бензин А-95, дизельне паливо ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Придбання пально-мастильних матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2026-02-09-015376-a
Завершена
425 940.00
UAH з ПДВ
Номер:
85e2015dd44b499282be8e35fc60e52f
Внутрішній номер закупівлі:
28240142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-09-015376-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "ХЕРСОНМІСЬКСВІТЛО" ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31134534
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, ВУЛИЦЯ ФОНТАННА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степаненко Інна Валеріївна 0552291631 stepinna0912@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
425 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2026 19:34 - 14.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2026 19:34 - 17.02.2026 21:00
Аукціон:
18.02.2026 12:03 - 18.02.2026 12:32
Період кваліфікації:
18.02.2026 12:32 - 19.02.2026 12:56
Період завантаження договору:
25.02.2026 00:00 - 07.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴425 940.00 Бензин А-95, дизельне паливо ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Придбання пально-мастильних матеріалів)