-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Довідники «DonRest-i» та довідники «БА-DVD»
Тендер Prozorro UA-2026-02-09-014676-a
Торги не відбулися
70 050.00
UAH з ПДВ
Номер:
00fae7273ab64c3192fbd34d32869e46
Внутрішній номер закупівлі:
28239437
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-09-014676-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575150
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ КОНЮШИННА, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Климишин Ігор Петрович 380322592002 i.p.klymyshyn@outlook.com http://ndekc.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22130000-0 ДовідникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 050.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2026 17:34 - 14.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2026 17:34 - 17.02.2026 00:00
Аукціон:
з 17.02.2026 11:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 050.00 Довідники «DonRest-i» та довідники «БА-DVD»