• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Послуги охорони приміщення

Завершена

808 774.80 UAH з ПДВ
Номер: e0ca6b6612e14a52b46366cf6d2c4cc7
Внутрішній номер закупівлі: 28239408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-09-014649-a   
Замовник: Північний офіс Держаудитслужби
Контактна особа: Марина Лоза +380972298402 zakupivli.26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 808 774.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.02.2026 17:30 - 14.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.02.2026 17:30 - 17.02.2026 18:00
Аукціон: 18.02.2026 13:48 - 18.02.2026 14:11
Період кваліфікації: 18.02.2026 14:11 - 24.02.2026 11:08
Період завантаження договору: 02.03.2026 00:00 - 12.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴808 774.80 Послуги охорони приміщення