-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Сіль таблетована
Тендер Prozorro UA-2026-02-09-008607-a
Торги не відбулися
615 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
03aa59a9a63c41b6b9532e3c48b55bbe
Внутрішній номер закупівлі:
28233371
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-09-008607-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Тернопільводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03353845
-
Адреса:
46008, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вулиця Старий Поділ, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Захарко Юлія Петрівна 380503734115 tender_ternopilvodokanal@ukr.net http://www.vodokanal.te.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
615 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2026 14:16 - 14.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2026 14:16 - 17.02.2026 16:00
Аукціон:
18.02.2026 13:55 - 18.02.2026 14:18
Період кваліфікації:
18.02.2026 14:18 - 25.02.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴615 000.00 Сіль таблетована