-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2018-11-27-000858-c
Завершена
712 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 120.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 120.00 UAH
Номер:
ede27539d02d4f729363a02aae294402
Внутрішній номер закупівлі:
2823302
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-27-000858-c
Замовник:
КП "Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225358
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Пушкінська, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Мірошник +380675481644 filrihter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
712 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 120.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2018 11:21 - 03.12.2018 11:16
Період прийому пропозицій:
27.11.2018 11:21 - 13.12.2018 11:16
Аукціон:
14.12.2018 13:40 - 14.12.2018 14:01
Період кваліфікації:
14.12.2018 14:01 - 19.12.2018 17:59
Період завантаження договору:
14.12.2018 14:01 - 03.01.2019 14:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
44500 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 14.12.2018 14:01 - 30.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Стрельбіцька Олена Володимирівна 380977955200, 380412340417 dogovor@ztgas.com.ua
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 35
Оскарження: 14.12.2018 14:01 - 30.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
609 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
400 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.12.2018 17:59
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36424636
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ" +380503830671 gazpostach@ukr.net http://www.gszprompostach.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01004, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 9/2
Початкова пропозиція
472 590.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
472 590.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
68e92fb96b444c6787058ae399b2d0c9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-27-000858-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39577504
-
Контактна особа:
Стрельбіцька Олена Володимирівна 380977955200, 380412340417 dogovor@ztgas.com.ua
-
Адреса:
10002, Україна, Житомирська область, Житомир, вул. Фещенка-Чопівського, 35
Номер договору:
114102699YAB019/41APZhz-513-18
Сума договору:
400 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.01.2019 13:11
Статус:
Підписаний