• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви “22 найменування” (33696500-0 Лабораторні реактиви))

Завершена

154 371.00 UAH з ПДВ
Номер: f8d55267123c4bb896ec5996f969f6bd
Внутрішній номер закупівлі: 28229094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-09-004304-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ
Контактна особа: Олександра Котиченко +380632649010 kotychenko_oleksandra@nuczu.edu.ua https://nuczu.edu.ua/ukr/
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 154 371.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.02.2026 11:35 - 14.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.02.2026 11:35 - 17.02.2026 00:00
Аукціон: з 17.02.2026 14:01
Період кваліфікації: 17.02.2026 00:00 - 18.02.2026 12:09
Період завантаження договору: 24.02.2026 00:00 - 06.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴154 371.00 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви “22 найменування” (33696500-0 Лабораторні реактиви))