-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
44310000-6 «Вироби з дроту» (Сітка захисна канатна)
Тендер Prozorro UA-2026-02-06-012239-a
Завершена
1 780 380.00
UAH з ПДВ
Номер:
ddd9a6859fea470a856dcf255406a039
Внутрішній номер закупівлі:
28219810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-06-012239-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергій Бранець +380443651928 branets.s.v@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 780 380.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2026 15:31 - 11.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2026 15:31 - 14.02.2026 00:00
Аукціон:
з 16.02.2026 14:42
Період кваліфікації:
14.02.2026 00:00 - 19.02.2026 14:48
Період завантаження договору:
25.02.2026 00:00 - 07.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 780 380.00 Сітка захисна канатна