-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2018-12-03-000333-b
Торги не відбулися
677 811.91
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 389.06 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 389.06 UAH
Номер:
f28de2b9bfca4d12a6327af1214554f5
Внутрішній номер закупівлі:
2821282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-03-000333-b
Замовник:
Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145168
-
Адреса:
68601, Україна, Одеська область, Ізмаїл, проспект Суворова, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Соколовська Тетяна Андріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://rvoizmail.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
677 811.91 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 389.06 UAH
Період уточнення:
03.12.2018 12:19 - 09.12.2018 12:24
Період прийому пропозицій:
03.12.2018 12:19 - 19.12.2018 12:24
Аукціон:
20.12.2018 13:49 - 20.12.2018 14:10
Період кваліфікації:
20.12.2018 14:10 - 21.12.2018 11:59
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
4500 літр
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Бензин А-95
Кількість
7265 літр
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Дизельне паливо
Кількість
6340 літр
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ " АЛВАС "
Оскарження: 20.12.2018 14:10 - 01.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23856703
-
Контактна особа:
Орлов Олександр Федорович +380674850952 alvas.orlov@gmail.com
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, м. Ізмаїл, вул. Калініна.33/2
Оскарження: 20.12.2018 14:10 - 01.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
461 918.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
461 918.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.12.2018 11:57
Документи
23
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 21.12.2018 11:57 - 01.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ" +380974480452 SHULEVAAVIAS@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 21.12.2018 11:57 - 01.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
629 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
608 055.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.12.2018 11:59
Документи
22
Скарги
0