• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів

Торги не відбулися

3 245 100.00 UAH без ПДВ
Номер: 5eec32d7416a41569140b0f7c91fa855
Внутрішній номер закупівлі: 28207392
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-05-016560-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Чобан Олег Васильович 380977855120 oleh.choban@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 245 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 05.02.2026 22:33 - 11.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 05.02.2026 22:33 - 14.02.2026 08:00
Аукціон: з 16.02.2026 14:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 245 100.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобілів