-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 «90910000-9 - Послуги з прибирання» (Обслуговування зупинок громадського транспорту на території Івано-Франківської міської територіальної громади). ЛОТ 1 - ДК 021:2015 «90910000-9 - Послуги з прибирання» (Обслуговування зупинок громадського транспорту на території Івано-Франківської міської територіальної громади) ЛОТ 2 - ДК 021:2015 «90910000-9 - Послуги з прибирання» (Обслуговування зупинок громадського транспорту на території Івано-Франківської міської територіальної громади)
Тендер Prozorro UA-2026-02-05-015304-a
Мультилотова закупівля
Торги не відбулися
1 300 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
7d440357b83b4f83a777f5b6da6ed056
Внутрішній номер закупівлі:
28206141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-05-015304-a
Замовник:
ДП "Управління транспорту та зв'язку Івано-Франківської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40226397
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Грушевського,21
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Людмила Юсько +380997038078 transport16@ukr.net http://www.mvk.if.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 300 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.02.2026 17:33 - 10.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
05.02.2026 17:33 - 13.02.2026 00:00
Аукціон:
з 13.02.2026 11:37
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
dd0ed611c48547088af812be06aee029
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У замовника наразі скорочено обсяг видатків на здійснення мультилотової закупівлі послуг з обслуговування зупинок громадського транспорту на території Івано-Франківської міської територіальної громади.
Період оскарження:
10.02.2026 17:18 - 21.02.2026 00:00
Дата опублікування:
10.02.2026 17:18
Дата виконання:
21.02.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴581 400.00 ЛОТ 1 ДК 90910000-9 – Послуги з прибирання (Обслуговування зупинок громадського транспорту на території Івано-Франківської міської територіальної громади)
- Лот №2 ₴719 100.00 ЛОТ 2 ДК 90910000-9 – Послуги з прибирання (Обслуговування зупинок громадського транспорту на території Івано-Франківської міської територіальної громади)