-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2026-02-05-013484-a
Торги не відбулися
280 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
33f2a2d4de3f499aa72bd0068bc02218
Внутрішній номер закупівлі:
28204326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-05-013484-a
Замовник:
КЗ Сукачівський психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146924
-
Адреса:
07205, Україна, Київська область, Сукачі, Вишгородський район Київська область вулиця Дружби 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Наталія Петрівна +380459120222 sukachi-pnbi-vp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2026 08:43 - 11.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2026 08:43 - 14.02.2026 00:00
Аукціон:
з 16.02.2026 13:38
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴280 000.00 Фармацевтична продукція