• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

природний газ

Торги не відбулися

699 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 13 990.00 UAH
Номер: 127ee8ee26e7414e87e3b6821f051558
Внутрішній номер закупівлі: 2820119
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-14-000146-b   
Замовник: Центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат
Контактна особа: Григорець Діана Миколаївна +380372245807 upszn-cv-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 699 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 13 990.00 UAH
Період уточнення: 14.12.2018 10:02 - 19.12.2018 23:55
Період прийому пропозицій: 14.12.2018 10:02 - 29.12.2018 23:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Код ДК 021:2015: 09123000-7 Природний газ
Кількість 51000 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 58018, Україна, Чернівецька область, м.Чернівці, вул.Головна,245 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 459 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
459 000.00 UAH з ПДВ
Документи 23
Скарги 0