• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)

Завершена

852 534.40 UAH без ПДВ
Номер: 830ba89b46bc447c9ba7d3765bb08da2
Внутрішній номер закупівлі: 28190510
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-04-016498-a   
Замовник: ЗЗСО "Бихівський ліцей" Любешівської селищної ради Волинської області
Контактна особа: Мельник Тамара Михайлівна +380989823448 bixiv@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 852 534.40 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.02.2026 21:53 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2026 21:53 - 12.02.2026 18:00
Аукціон: 13.02.2026 12:22 - 13.02.2026 12:45
Період кваліфікації: 13.02.2026 12:45 - 23.02.2026 10:58
Період завантаження договору: 01.03.2026 00:00 - 11.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴852 534.40 «Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років» (код ДК 021:2015 – 55510000-8 – Послуги їдалень)