-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-02-04-015994-a
Завершена
2 529 660.00
UAH з ПДВ
Номер:
b21005f6beed4714b9a56b654b2c5360
Внутрішній номер закупівлі:
28190005
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-04-015994-a
Замовник:
ЗЗСО "Залаззівський ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017150
-
Адреса:
44244, Україна, Волинська область, Залаззя, вул.Молодіжна 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самонюк Юрій Лукашович +380970428679 scool_zalazzya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 529 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2026 19:37 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2026 19:37 - 12.02.2026 18:00
Аукціон:
13.02.2026 15:07 - 13.02.2026 15:30
Період кваліфікації:
13.02.2026 15:30 - 17.02.2026 14:41
Період завантаження договору:
23.02.2026 00:00 - 05.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 529 660.00 Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років