• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні меблі (столи лабораторні, шафи лабораторні)

Завершена

450 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1af3cd0fbc68404788b2d3943501550d
Внутрішній номер закупівлі: 28189056
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-04-015032-a   
Замовник: ВІННИЦЬКА РЕГІОНАЛЬНА ДЕРЖАВНА ЛАБОРАТОРІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ
Контактна особа: Варварук Андрій Васильович 380672654659 yuristandriy@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.02.2026 17:18 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2026 17:18 - 12.02.2026 00:00
Аукціон: з 12.02.2026 12:21
Період кваліфікації: 12.02.2026 00:00 - 12.02.2026 11:04
Період завантаження договору: 18.02.2026 00:00 - 28.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴450 000.00 Лабораторні меблі (столи лабораторні, шафи лабораторні)