• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

орієнтовний обсяг закупівлі товару "Електрична енергія" у січні-грудні 2019р - 260000 кВт*год

Завершена

559 481.00 UAH з ПДВ
Номер: e92f50de1a5c4ff98731162b12d17c77
Внутрішній номер закупівлі: 2818778
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-22-001167-c   
Замовник: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Контактна особа: Михайлова Ліана Михайлівна 380445175906,380995221452 zakupka_teatr@ukr.net http://drama-comedi.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників: закупівля (оголошення UA-2018-11-13-001736-b) - не відбулась (причина: учасників - 0); закупівля (оголошення UA-2018-11-29-000609- не відбулась (причина: учасників - 0)
Очікувана вартість: 559 481.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 260000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання 02002, Україна, місто Київ, Київ, проспект Броварський На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Київські енергетичні послуги"

Оскарження: 22.12.2018 12:53 - 28.12.2018 00:00
Ціна пропозиції 559 481.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2018 12:55
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 447563c9670144c8b1365f27e77ec071
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-22-001167-c-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Київські енергетичні послуги"
Номер договору: 3510155
Сума договору: 559 481.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 559 481.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 28.12.2018 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_Електроенергія 2019.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s