-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років
Тендер Prozorro UA-2026-02-04-004354-a
Завершена
1 941 395.00
UAH без ПДВ
Номер:
c486cbf91a5a4c579db24aaeec820ad5
Внутрішній номер закупівлі:
28178374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-04-004354-a
Замовник:
ЗЗСО "Ветлівський ліцей"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23017109
-
Адреса:
44220, Україна, Волинська область, село Ветли, Волинська обл., Любешівський р-н, с. Ветли, вул. Шкільна 26.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гречко Наталія Адамівна +380993176159 vetly.shcol@ukr.net http://vetly-schcol.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 941 395.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.02.2026 11:27 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2026 11:27 - 12.02.2026 18:00
Аукціон:
16.02.2026 13:00 - 16.02.2026 13:23
Період кваліфікації:
16.02.2026 13:23 - 20.02.2026 11:10
Період завантаження договору:
26.02.2026 00:00 - 08.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 941 395.00 Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 6 до 11 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 11 до 14 років; Послуги з організації гарячого харчування (сніданків) для дітей віком від 14 до 18 років