-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2018-11-20-000474-a
Завершена
559 202.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 592.02 UAH
мін. крок: 1% або 5 592.02 UAH
Номер:
26f6bc14e5b14782b417989c9780331c
Внутрішній номер закупівлі:
2817820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-20-000474-a
Замовник:
Верхівнянська філія Житомирського агротехнічного коледжу
×
-
Код ЄДРПОУ:
00727943
-
Адреса:
13613, Україна, Житомирська область, Верхівня, Миру, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Степанець Галина Андріївна +380413895623 stepanecgalina@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
559 202.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 592.02 UAH
Період уточнення:
20.11.2018 13:55 - 26.11.2018 14:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2018 13:55 - 06.12.2018 14:00
Аукціон:
07.12.2018 13:51 - 07.12.2018 14:12
Період кваліфікації:
07.12.2018 14:12 - 11.12.2018 14:19
Період завантаження договору:
07.12.2018 14:12 - 27.12.2018 14:12
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо
Кількість
34863 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Газове паливо
Кількість
34863 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ"
Оскарження: 07.12.2018 14:12 - 22.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36424636
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ" +380503830671 gazpostach@ukr.net http://www.gszprompostach.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01004, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 9/2
Оскарження: 07.12.2018 14:12 - 22.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
363 969.72 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
363 969.72 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2018 14:19
Документи
34
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
452 870.37 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
452 870.37 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
55
Скарги
0
Контракти
Номер:
255aa5f96c7d4005a9318f4769755578
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-20-000474-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36424636
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗПРОМПОСТАЧ" +380503830671 gazpostach@ukr.net http://www.gszprompostach.com.ua
-
Адреса:
Україна, 01004, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 9/2
Номер договору:
21-2019
Сума договору:
291 787.85 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
28.12.2018 00:00
Статус:
Підписаний