-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Планшет
Тендер Prozorro UA-2018-12-12-002271-a
згідно договору
Торги відмінено
11 808.00
UAH з ПДВ
Номер:
b01381cc37824c42b5843331dd7367e4
Внутрішній номер закупівлі:
2817666
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-12-002271-a
Замовник:
Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070832
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, вул. Підгірна,46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Країло Микола Вікторович 380312233138 dep-trade@uzhnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30213200-7 Планшетні комп’ютериАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
08 листопада 2018 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2018-11-08-001209-b, проте станом на 23 листопада 2018р. було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 23 листопада 2018 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2018-11-23-001738-b. Проте знову ж таки станом на 10 грудня 2018р. було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені.
Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом: ДК 021:2015 30213200 – 7 Планшетні комп’ютери через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.4 ч.2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
11 808.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Планшет
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 26.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
fb3111352e0e41b4984038cf779b5f14
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг на вказаний період та у вказаному асортименті
Дата опублікування:
29.12.2018 11:33
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ»
Оскарження: 12.12.2018 17:01 - 23.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Храпко Іван Володимирович, 380506072040 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, АВІАТОРІВ, будинок 62
Оскарження: 12.12.2018 17:01 - 23.12.2018 00:00
Ціна пропозиції
11 808.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2018 17:06
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
ccd6432ad2ec4e5aaff1c3db6233dac9
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-12-002271-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Храпко Іван Володимирович, 380506072040 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Петропавлівська Борщагівка, АВІАТОРІВ, будинок 62
Сума договору:
11 808.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації