• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Компресор повітряний медичний ( НК 024:2023: 31253 – Компресор повітряний для медичних виробів; НК 031:2024 - Z120309 Трубопровідні системи подачі медичного/лікарського газу та супутні аксесуари)

Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою

Завершена

198 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 5ea700921d70404d82b8d012e0918f1c
Внутрішній номер закупівлі: 28172277
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-03-015040-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 zakupivli18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 198 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.02.2026 17:26 - 08.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.02.2026 17:26 - 11.02.2026 00:00
Аукціон: 11.02.2026 15:19 - 11.02.2026 15:42
Період кваліфікації: 11.02.2026 15:42 - 16.02.2026 16:50
Період завантаження договору: 22.02.2026 00:00 - 04.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴198 000.00 Компресор повітряний медичний ( НК 024:2023: 31253 – Компресор повітряний для медичних виробів; НК 031:2024 - Z120309 Трубопровідні системи подачі медичного/лікарського газу та супутні аксесуари)