• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Продукція для чищення в асортименті

Завершена

176 983.33 UAH без ПДВ
Номер: a3f0e31d284740c49d97ec41df7b07d9
Внутрішній номер закупівлі: 28171979
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-03-014744-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
Контактна особа: Ірина Фролова +380679718971 frolova.irena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 176 983.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.02.2026 17:02 - 08.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.02.2026 17:02 - 11.02.2026 00:00
Аукціон: з 11.02.2026 11:19
Період кваліфікації: 11.02.2026 00:00 - 12.02.2026 14:53
Період завантаження договору: 18.02.2026 00:00 - 28.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴176 983.33 Продукція для чищення в асортименті