• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

Завершена

120 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e9f1a66693b140929f6cd49afb0c30f2
Внутрішній номер закупівлі: 28167109
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-03-009858-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.02.2026 14:38 - 08.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.02.2026 14:38 - 11.02.2026 08:00
Аукціон: з 12.02.2026 15:33
Період кваліфікації: 11.02.2026 08:00 - 11.02.2026 14:22
Період завантаження договору: 17.02.2026 00:00 - 27.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴120 000.00 Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)