-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-12-13-000723-c
Торги не відбулися
1 220 231.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 000.00 UAH
Номер:
836db13cf5e54c7b9631c6a0a7e908f0
Внутрішній номер закупівлі:
2816582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-13-000723-c
Замовник:
КУ Комунальна Установа "Гнівнський центр з обслуговування закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42447923
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район місто Гнівань, Соборна 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каперіс Альона Оександрівна +380682880771 kucozo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 220 231.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 000.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2018 10:33 - 19.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2018 10:33 - 29.12.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
392464 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Вінницька область, Тиврівський район, навчальні заклади (загальноосвітні школи, дошкільні навчальні заклади, Гніванська дитяча музична школа, відділ освіти Гніванської міської ради, комунальна установа «Гніванський центр з обслуговування закладів освіти», комунальна установа «Гніванський методичний кабінет», центр позашкільної освіти «Простір»)
На карті