-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: код 09120000-6 «Газове паливо» (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-12-04-000859-a
Місце поставки товару: заклади освіти та культури, підпорядковані Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради. Більш детальніша інформація зазначено в Додатку 3 до цієї тендерної документації.
Торги відмінено
4 197 864.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 41 978.64 UAH
мін. крок: 1% або 41 978.64 UAH
Номер:
ef246e2d07e6428e829673b662ba5312
Внутрішній номер закупівлі:
2816213
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-04-000859-a
Замовник:
Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41622592
-
Адреса:
75144, Україна, Херсонська область, Виноградове, Херсонська область, Олешківський район, село Виноградове, вул. Поповича 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скріпніченко Світлана Анатоліївна +380664217596 bych.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 197 864.08 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
41 978.64 UAH
Період уточнення:
04.12.2018 15:45 - 10.12.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2018 15:45 - 20.12.2018 00:00
Аукціон:
20.12.2018 14:33 - 20.12.2018 15:07
Період кваліфікації:
з 20.12.2018 15:07
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
283207 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
75000, Україна, Херсонська область, Олешківський р-н., Заклади освіти та культури, підпорядковані Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради
На карті
Інформація про скасування
Номер:
2cdb8ccd573f4fa483b56688c534f8e4
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
ч. 1 ст. 31 Закону, а саме: Замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
28.12.2018 18:33
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 20.12.2018 15:07 - 06.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 20.12.2018 15:07 - 06.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 531 870.58 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 361 946.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.12.2018 18:38
Документи
55
Скарги
0
ТОВ ХЕРСОНРЕГІОНГАЗ
Оскарження: 26.12.2018 18:38 - 06.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39500143
-
Контактна особа:
Голубєва Світлана Володимирівна +380552417085 dogovor@khersonregiongas.com.ua http://khersonregiongas.com.ua
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, 73025, м. Херсон вул. Петренка, 18
Оскарження: 26.12.2018 18:38 - 06.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 602 672.33 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 404 427.43 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.12.2018 18:41
Документи
38
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
Олексій Червов +380504285556 chervov87_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, місто Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
2 871 718.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 871 718.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
54
Скарги
0
ТОВ УКРГАЗДОБИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41055889
-
Контактна особа:
Фоменко Сергій Олександрович +380990466124 info@ukrgasdobich.com http://ukrgasdobich.com
-
Адреса:
02089, Україна, м. Київ, Київська область, вул. Радистів, буд.64, офіс 8
Початкова пропозиція
3 248 384.29 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 248 384.29 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
3
Скарги
0