-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2026-02-03-003488-a
Завершена
1 070 830.00
UAH з ПДВ
Номер:
8dc26069c85b49fbb597848949d91854
Внутрішній номер закупівлі:
28160748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-03-003488-a
Замовник:
Комунальне підприємство Святогірської міської ради «СЕРВІСКОМУНБУД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41546873
-
Адреса:
84130, Україна, Донецька область, м. Святогірськ, м. Святогірськ, вул. Володимира Сосюри, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Демидов +380991944702 servicekomunbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 070 830.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.02.2026 11:06 - 08.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2026 11:06 - 11.02.2026 00:00
Аукціон:
з 11.02.2026 14:35
Період кваліфікації:
11.02.2026 00:00 - 11.02.2026 15:51
Період завантаження договору:
17.02.2026 00:00 - 27.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 070 830.00 Бензин А-95, дизельне паливо (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 09130000-9 - Нафта і дистиляти)