-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 09310000-5 - Електрична енергія (електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2018-12-13-001974-c
Торги не відбулися
2 158 680.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 793.40 UAH
мін. крок: 0% або 793.40 UAH
Номер:
6c794a7b499e4e4a9f9a9ade68ed8797
Внутрішній номер закупівлі:
2815266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-13-001974-c
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВИННИКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055950
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, місто Винники, місто Винники ВУЛИЦЯ ГАЛИЦЬКА будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Казибрід +380322295431 vynnyky04055950@gmail.com http://vynnyky-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 158 680.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.12.2018 13:07 - 18.12.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2018 13:07 - 28.12.2018 16:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴158 680.00 1 лот – апарат ради: місце поставки - м. Винники, вул. Галицька 20-24
- Лот №2 ₴2 000 000.00 2 лот – вуличне освітлення: місце поставки вулиці - м. Винники