-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-12-12-000542-b
Торги не відбулися
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
7f922bf57f3a4253909d7e64a3059522
Внутрішній номер закупівлі:
2814145
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-12-000542-b
Замовник:
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №44 поглибленого гуманітарного розвитку Рівненської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23303424
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, Рівне, Вербова, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Маньковська Марія Петрівна +380961196445 admindnz44@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
12.12.2018 13:43 - 18.12.2018 13:48
Період прийому пропозицій:
12.12.2018 13:43 - 28.12.2018 13:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Кількість
117000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2019