• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Папір для друку А4

Завершена

166 253.00 UAH з ПДВ
Номер: 072ea285b07a4b89bfbf529be7824c44
Внутрішній номер закупівлі: 28139861
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-31-000441-a   
Замовник: Військова частина А4668
Контактна особа: Артем Лещенко +380633810482 zakupki.prom.a4668@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 166 253.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.01.2026 13:18 - 06.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.01.2026 13:18 - 09.02.2026 00:00
Аукціон: 09.02.2026 15:54 - 09.02.2026 16:17
Період кваліфікації: 09.02.2026 16:17 - 10.02.2026 10:44
Період завантаження договору: 16.02.2026 00:00 - 26.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴166 253.00 Папір для друку А4