• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР)

Завершена

8 016 000.00 UAH з ПДВ
Номер: c9d4b7f52f01439bb71c88cb763a96a9
Внутрішній номер закупівлі: 28138479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-30-016294-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана ДВОРЕЦЬКА +380503744906 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 016 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.01.2026 19:01 - 04.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.01.2026 19:01 - 07.02.2026 08:00
Аукціон: з 09.02.2026 14:09
Період кваліфікації: 07.02.2026 08:00 - 09.02.2026 13:15
Період завантаження договору: 15.02.2026 00:00 - 25.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 016 000.00 код ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР)