• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дизельне паливо Євро-5 для генераторів (по талонах), код ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти

Завершена

29 885.00 UAH з ПДВ
Номер: 28ba65a0ad964683b2e977ad118b129c
Внутрішній номер закупівлі: 28137943
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-30-015759-a   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області
Контактна особа: Юлія Гуляш +380312672599 jursektor@zak-dpss.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 29 885.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.01.2026 17:31 - 06.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.01.2026 17:31 - 09.02.2026 10:00
Аукціон: з 10.02.2026 13:43
Період кваліфікації: 09.02.2026 10:00 - 10.02.2026 13:05
Період завантаження договору: 16.02.2026 00:00 - 26.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴29 885.00 Дизельне паливо Євро-5 для генераторів (по талонах), код ДК 021:2015-09130000-9 Нафта і дистиляти