-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Тендер Prozorro UA-2026-01-30-010386-a
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
77616196a6a3437db25ffe0332282975
Внутрішній номер закупівлі:
28132611
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-30-010386-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2026 14:12 - 04.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2026 14:12 - 07.02.2026 08:00
Аукціон:
з 09.02.2026 11:11
Період кваліфікації:
07.02.2026 08:00 - 09.02.2026 12:59
Період завантаження договору:
15.02.2026 00:00 - 25.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)