-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Бампери на тролейбус РТS Т12309)
Тендер Prozorro UA-2026-01-30-010370-a
Торги не відбулися
219 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0f71b0a78809468b9f21512a880b5350
Внутрішній номер закупівлі:
28132588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-30-010370-a
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марія Бойко +380753201173 mashaboyko88@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
219 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.01.2026 14:11 - 06.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.01.2026 14:11 - 09.02.2026 00:00
Аукціон:
з 09.02.2026 11:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴219 000.00 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (Бампери на тролейбус РТS Т12309)