-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стілець стоматолога та асистента; Насадка для змащування наконечників)
Тендер Prozorro UA-2026-01-29-011639-a
Торги не відбулися
39 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
4e2748a7aaa3416ebd54422a2a2110c7
Внутрішній номер закупівлі:
28114702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-29-011639-a
Замовник:
МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНИЙ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05484422
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ КЕЛЕЦЬКА, будинок 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альона Ратушняк +38432561231 spvmksc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.01.2026 14:35 - 03.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.01.2026 14:35 - 06.02.2026 00:00
Аукціон:
з 06.02.2026 15:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 500.00 Код ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Стілець стоматолога та асистента; Насадка для змащування наконечників)