-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Миколаївська обл., с. Баловне, вул. Київське шосе, 9” (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, а саме 45454000-4 Реконструкція)
Тендер Prozorro UA-2018-12-10-001188-a
Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Миколаївська обл., с. Баловне, вул. Київське шосе, 9” (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, а саме 45454000-4 Реконструкція)
Завершена
145 893 025.00
UAH з ПДВ
Номер:
97008911cb6f47509907182a0ae4e347
Внутрішній номер закупівлі:
2811423
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-10-001188-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Миколаївський міжнародний аеропорт" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40823143
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Новоодеський район, село Баловне, вулиця Київське шосе, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Миколаївський міжнародний аеропорт 380675166321 mukolaivairport@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Було 2 проведено відкриті торги, за предметом закупівлі: “Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Миколаївська обл., с. Баловне, вул. Київське шосе, 9” (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, а саме 45454000-4 Реконструкція)”, а саме UA-2018-11-14-003034-a та UA-2018-10-27-000035-b, на яких був присутній лише 1 учасник
Очікувана вартість:
145 893 025.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” Миколаївська обл., с. Баловне, вул. Київське шосе, 9” (45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи, а саме 45454000-4 Реконструкція)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
56664, Україна, Миколаївська область, с. Баловне Новоодеського району, Київське шосе, 9
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП “ГарантКомплексБуд”
Оскарження: 10.12.2018 18:40 - 21.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13698321
-
Контактна особа:
Белінський Сергій Олегович 380443535839 gkb@ukr.net
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе 121
Оскарження: 10.12.2018 18:40 - 21.12.2018 00:00
Ціна пропозиції
125 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2018 18:45
Документи
3
Скарги
1
Контракти
Номер:
b831761b5d9a486193a010a1ed95c38b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-10-001188-a-c1
Постачальник:
ПП “ГарантКомплексБуд”
×
-
Код ЄДРПОУ:
13698321
-
Контактна особа:
Белінський Сергій Олегович 380443535839 gkb@ukr.net
-
Адреса:
02091, Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе 121
Номер договору:
8/12
Сума договору:
125 000 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
104 166 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.12.2018 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
26.12.2018 15:00
Статус:
Підписаний