• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Закупівля картоплі та сушених овочів (картопля, картопля молода, горох сушений, Квасолі сушеної)

Торги не відбулися

246 815.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 234.08 UAH
Номер: c8e95982ecb74b33a22a817fb79c4257
Внутрішній номер закупівлі: 2809728
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-12-000864-b   
Замовник: Комунальний заклад Херсонської обласної ради "Голопристанський геріатричний пансіонат"
Контактна особа: Кравченко Анатолій Сергійович +380553921690 pansionat63@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 246 815.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 234.08 UAH
Період уточнення: 12.12.2018 16:08 - 17.12.2018 16:13
Період прийому пропозицій: 12.12.2018 16:08 - 27.12.2018 16:13

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Картопля
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 23760 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Чорноморська, 103-А На карті
Картопля молода
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 9000 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Чорноморська, 103-А На карті
Горох сушений
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 550 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Чорноморська, 103-А На карті
Квасоля сушена
Код ДК 021:2015: 03212000-0 Картопля та сушені овочі
Кількість 450 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 75600, Україна, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Чорноморська, 103-А На карті