-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Тендер Prozorro UA-2026-01-28-011380-a
Завершена
62 966.25
UAH без ПДВ
Номер:
4250797d6adf4145849343b4db5c1335
Внутрішній номер закупівлі:
28095233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-28-011380-a
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
62 966.25 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.01.2026 - 31.01.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "НИСЕВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43989743
-
Контактна особа:
Валентина Завгородня 0660283350
-
Адреса:
40003, Україна, м. Суми, вул. Романа Атаманюка 55/39
Ціна пропозиції
62 966.25 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2026 14:31
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0020a4c1e07b43e89aa3400c808092d4
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-28-011380-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "НИСЕВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43989743
-
Адреса:
40003, Україна, м. Суми, вул. Романа Атаманюка 55/39
Номер договору:
9-26
Сума договору:
62 966.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2026 00:00 - 31.03.2026 23:59
Дата підписання:
28.01.2026 14:31
Статус:
Підписаний