• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (конектори системи медичного газопостачання – 4 найменування (Код НК 024:2023: 36271 Система медичного газу / вакуумного трубопроводу)

Завершена

161 540.00 UAH з ПДВ
Номер: a6eca62fe1d6417f8ad1868fc19f3cdb
Внутрішній номер закупівлі: 28093736
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-28-009855-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана ДВОРЕЦЬКА +380503744906 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 161 540.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.01.2026 13:47 - 02.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 28.01.2026 13:47 - 05.02.2026 08:00
Аукціон: з 06.02.2026 15:38
Період кваліфікації: 05.02.2026 08:00 - 09.02.2026 16:37
Період завантаження договору: 15.02.2026 00:00 - 25.02.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴161 540.00 код ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (конектори системи медичного газопостачання – 4 найменування (Код НК 024:2023: 36271 Система медичного газу / вакуумного трубопроводу)